Nominacja profesorska

Nominacja profesorska Z wielką przyjemnością informujemy, że 8 października 2020 r. Pani Wioletta Kamińska odebrała z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy nominację profesorską. Jest to pierwszy tytuł profesora nauk społecznych w Instytucie Geografii i Nauk o Środowisku. Pani Profesor specjalizuje się w geografii społeczno-ekonomicznej. Od września br. pełni funkcję dyrektora Instytutu. Jest także członkiem Komitetu […]

Czytaj więcej




Przejdź do treści